RunTeam 16.01.2017

Wsparcie biegowe dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wosp-2017-krosno-01.jpg

Wsparliśmy 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczestnicząc 15 stycznia w cyklu 11 Biegu "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy". Startowaliśmy w zaśnieżonym Krośnie.

Bieg "Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy" odbywał się w całym kraju. Nasz team uczestniczył w biegu organizowanym przez krośnieński Sztab WOŚP-u. Bieg nie miał charakteru zawodów, nie były odnotowane miejsca, nie był liczony czas.

Wystartowaliśmy w 4-osobowym składzie na trasie 6 okrążeń wokół krośnieńskiej Starówki - około 4,7 km. Na bardzo mocno zaśnieżonej trasie, w pięknej zimowej scenerii reprezentowali nas: Ewelina Wacławska (debiut w naszym teamie), Sylwia Karaś (najszybsza wśród kobiet), Anna Patejuk i Grzegorz Bożek.

Galeria fotografii z biegu

Przy okazji warto przypomnieć rozmowę z Jurkiem Owsiakiem jaka na przełomie 2006/2007 ukazała się na łamach naszego miesięcznika - "Wierzę w młodych ludzi".

Fot. Kacper Krzanowski
 

WESPRZYJ MIESIĘCZNIK

Miesięcznik Dzikie Życie nie przynosi zysków. Dzięki Waszemu wsparciu nadal będziemy mogli podejmować kontrowersyjne sprawy, których unikają inne media ekologiczne. Gwarantujemy najświeższe informacje, trudne tematy, skuteczne działania. Wspierajcie niezależne media, które chronią dziką przyrodę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>