RunTeam 15.08.2016

Piękne krajobrazowo "Między Zdrojami"

bieg-miedzy-zdrojami-2016-fot-waldemar-czado-kadr.jpg

Od Rymanowa-Zdroju przez Iwonicz-Zdrój, Przymiarki do Rymanowa-Zdroju wiodła trasa I Biegu Górskiego "Między Zdrojami", który odbył się 13 sierpnia. Z naszej ekipy startował Grzegorz Bożek i gościnnie Wiesław Kozioł.

Nasz team reprezentował Grzegorz Bożek, który 21,3 km pokonał w czasie 2:17,31 - miejsce 42 na 69 startujących. Gościnnie w naszej klubowej bluzie pobiegł Wiesiek Kozioł - miejsce 41, czas 2:17,30 (zwykle startuje w Posmakuj Run Team), który na metę przybiegł o pół kroku przed Grzegorzem, a w zasadzie to razem wbiegli, pięknie reklamując Dzikie Życie.

Trasa malownicza, pierwsze 3 km po Rymanowie-Zdroju, głównie asfaltem, potem podbieg i zbieg czerwonym szlakiem beskidzkim do Iwonicza-Zdroju, potem długi, ale niezbyt trudny podbieg na Przymiarki (super punkt widokowy), następnie zbieg do Rymanowa-Zdroju (od strony Deszna), potem jeszcze raz podbieg w lesie, łąkami, ścieżkami spacerowymi i wreszcie łagodne zejście do mety/startu. Pewnie jakieś 600-700 przewyższeń, choć oficjalnie miało być z 900 m.

Galeria zdjęć Waldemara Czado - polecamy!

Fot. Waldemar Czado