RunTeam 13.05.2021

O etyce, przyrodzie i sporcie w podcaście Black Hat Ultra

grzegorz-bozek-black-hat-ultra-2021

Grzegorz Bożek, redaktor naczelny Miesięcznika Dzikie Życie, był gościem Kamila Dąbkowskiego w podcaście Black Hat Ultra poświęconego biegom długodystansowym.

Kamil Dąbkowski w podcaście Black Hat Ultra porusza „tematy związane z przekraczaniem własnych fizycznych i mentalnych granic, z życiem na krawędzi własnych możliwości poza strefą komfortu”. Gośćmi programu zwykle są sportowcy z czołówki biegów długodystansowych, ale i podróżnicy, trenerzy, fizjoterapeuci czy dietetycy.

Rozmowa z Grzegorzem Bożkiem, zatytułowana „Etyczna Karta Biegowa”, toczy się wokół zasad i aktywności zespołu Dzikie Życie RunTeam; aktywnej turystyki w przyrodzie; wpływu człowieka i imprez sportowych na środowisko; filozofii głębokiej ekologii; friluftsliv czy wegetarianizmu.

Polecamy posłuchać rozmowy, dostępna na kilku kanałach:

YOUTUBE youtu.be/OATg3VvGiT0
DOWNLOAD api.spreaker.com/v2/episodes/44508137/download.mp3
SPOTIFY open.spotify.com/show/34rWz2JbPBkVp5jVmWgJv0

Kanał Black Hat Ultra blackhatultra.pl

Dzikie Życie RunTeam to amatorski zespół sportowy, ale przede wszystkim idea promowania ochrony przyrody przez aktywność fizyczną i uczestniczenie w różnego rodzaju zawodach sportowych. To również głos w dyskusji na temat przyjaznej człowiekowi i przyrodzie aktywności sportowej, rekreacji i turystyki.

Dzikie Życie RunTeam
Grzegorz Bożek, tel. 665 831 257; e-mail: [email protected]
dzikiezycie.pl/run-team