RunTeam 16.09.2018

Kolejne Przejście Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej

rafal-kryza-2018-dyplom

Rafał Kryza po raz kolejny reprezentował nas w Przejściu Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza. 137 kilometrową trasę pokonał poniżej 44 godzin.

Rafał po raz trzeci w naszych barwach uczestniczył w Przejściu Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej im. Daniela Ważyńskiego i Mateusza Hryncewicza, tym razem w edycji XV.

Jego relacja z trasy: "Impreza ma charakter memoriału i nie ma prowadzonej klasyfikacji. Jest limit czasu 48 godzin i formuła: "wszystko co potrzebne niesiesz w plecaku", nawigujesz z mapą. Żadnego wsparcia. Trasa ma około 140 km i 5500 m przewyższeń. Do przejścia Karkonosze, Rudawy Janowickie, Góry Kaczawskie oraz Pogórze i Góry Izerskie. Wystartowało 488 osób, na mecie zameldowało się 263 uczestników, w tym i ja - 43 godziny i 52 minuty czystej górskiej wyrypy i zero snu. Impreza idealna dla zdeklarowanych piechurów długodystansowych".

Gratulujemy.

Widok z trasy - fotka Rafała.


Na trasie. Fot. Rafał Kryza
Na trasie. Fot. Rafał Kryza

Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.