RunTeam 09.07.2018

Gorące Góry Iwelskie

dukla-bieg-sw-jana-2018

7 lipca w II Biegu Św. Jana z Dukli nasz team reprezentowały dwie osoby. Po raz drugi Góry Iwelskie nad Duklą ugościły biegających mocnym upałem.

Zawody odbyły się na dwóch dystansach: krótszym 5 km, w całości asfaltowym oraz dłuższym 14,4 km w połowie trailowym, ale ze względu na suszę, można go było przebiec suchą nogą - podbiegi 330 metrów. Nasi zawodnicy startowali na dłuższym dystansie, który od zeszłorocznej trasy różnił się wydłużeniem trasy w samej końcówce.

W stawce 131 osób Grzegorz Bożek był 86, czas 1:26,16, Jacek Heliński 119, czas 1:40,58. W zawodach startowała Magdalena Łączak, gwiazda biegów górskich, która zwyciężyła wśród kobiet, czas 1:07,44.

Łatwo nie było, dla miłujących niższe temperatury bieg mógł być trudny.


Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot korzysta z dotacji instytucjonalnej w ramach programu Demokracja w Działaniu.

 

 

 

 

 

 


 

WESPRZYJ MIESIĘCZNIK

Miesięcznik Dzikie Życie nie przynosi zysków. Dzięki Waszemu wsparciu nadal będziemy mogli podejmować kontrowersyjne sprawy, których unikają inne media ekologiczne. Gwarantujemy najświeższe informacje, trudne tematy, skuteczne działania. Wspierajcie niezależne media, które chronią dziką przyrodę.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>